top of page

Hizmetlerimiz

Kuryenizvar, İstanbul'da motokurye, arabalı kurye,

toplu dağıtım ve uçak kargo gibi birçok hizmet sunan bir kurye platformudur. İhtiyacınıza göre en uygun kurye seçeneğini sunarak gönderilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde teslim eder.

Araçlı Kurye, Arabalı Kurye, Gece kurye, Gece teslimat, 7/24 kurye, Parça Kurye, Randevulu Kurye, Eczane Kurye, Acil ilaç, acil moto kurye, acil motor kurye

Hizmetlerimiz

kuryefotosu_edited.jpg

Motorlu Kurye hizmeti

Hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderilerinizi yerine ulaştırmak için tasarlanmıştır. Kuryenizvar olarak, deneyimli ve profesyonel bir kurye ekibi ile çalışıyoruz ve müşterilerimize en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. 

Arabalı Kurye Hizmeti

Arabalı kurye hizmetimiz ile müşterilerimizin daha büyük ve ağır gönderilerini daha hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Profesyonel ve deneyimli kurye ekibimiz, gönderilerinizi güvenle teslim etmek için her zaman hazırdır. Hızlı ve ekonomik teslimatlar için arabalı kurye hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

toplu dağıtım

Uçak Kargo Hizmeti

Türkiye'nin her noktasına en hızlı şekilde kargolarınızı ulaştırıyoruz. Gönderileriniz özenle paketlenerek, güvenli bir şekilde uçak kargo uçuşlarına teslim edilir ve varış noktasında da aynı özenle teslim edilir. Uçak kargo hizmetimizle gönderilerinizi zamanında ve güvenle teslim alabilirsiniz.

Toplu Dağıtım Hizmeti

toplu dağıtım hizmetimizle büyük ve küçük ölçekli gönderilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde adreslerine ulaştırıyoruz. Gerekli olan tüm lojistik ve organizasyon işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyor ve dağıtım işlemi sonrası size detaylı raporlama sağlıyoruz. Böylece işinizi kolaylaştırıyor ve zaman kazandırıyoruz.

bottom of page