top of page

İstanbul'daki
Kurye Hizmet Bölgelerimiz.

Kuryenizvar olarak İstanbul'un tüm semtlerine hızlı ve güvenilir kurye hizmeti sunmaktayız. İstanbul'un en büyük ilçelerinden başlayarak, Anadolu yakasında Ataşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye gibi semtlerde hizmet vermekteyiz.
 

Avrupa yakasında ise Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu gibi birçok semte hizmetimiz bulunmaktadır.
 

Ayrıca İstanbul'un merkez ilçelerinde de, Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli, Kadıköy ve Üsküdar gibi yoğun nüfuslu bölgelerde aktif olarak çalışmaktayız. İstanbul'un her semtinde ve her noktasında hızlı ve güvenilir kurye hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

Kurye ihtiyaçlarınızda Kuryenizvar'ın kalitesinden faydalanmak için, web sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. İstanbul ve Marmara Bölgesi'ndeki tüm kurye ihtiyaçlarınızda size en uygun çözümleri sunmak için hazırız. Hızlı, güvenli ve ekonomik çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

Bizimle irtibata geçin.

bottom of page